0500798000-10-N8-D
Molex
型号:
0500798000-10-N8-D
描述:
10" PRE-CRIMP 1852 BROWN
购买数量:
库存 : 260
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG