0500798000-10-N6
Molex
型号:
0500798000-10-N6
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP 1853 BROWN
用户指南
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG