0430310003-11-A2
Molex
型号:
0430310003-11-A2
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
用户指南
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG