0430310003-10-W2-D
Molex
型号:
0430310003-10-W2-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2016W WHITE
用户指南
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG