0430310003-10-S0-D
Molex
型号:
0430310003-10-S0-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2040S SLATE
用户指南
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG