0430310003-10-R4-D
Molex
型号:
0430310003-10-R4-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2015R RED
用户指南
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG