0430310002-12-L0-D
Molex
型号:
0430310002-12-L0-D
描述:
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
用户指南
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG