0430310002-12-A4-D
Molex
型号:
0430310002-12-A4-D
描述:
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
用户指南
Mfr Molex
Color Orange
Length 12.0" (304.8mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG