0430310002-11-Y0
Molex
型号:
0430310002-11-Y0
描述:
11" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW
用户指南
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG