0430310002-10-S4-D
Molex
型号:
0430310002-10-S4-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2015S SLATE
用户指南
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG