0430310001-10-Y4
Molex
型号:
0430310001-10-Y4
描述:
10" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW
用户指南
Mfr Molex
Color Yellow
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG