0430300040-11-B9-D
Molex
型号:
0430300040-11-B9-D
描述:
11" PRE-CRIMP A1857/19 BK001 BLA
用户指南
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG