0430300040-10-W9
Molex
型号:
0430300040-10-W9
描述:
10" PRE-CRIMP A1857/19 WH001 WHI
用户指南
Mfr Molex
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG