0430300040-10-V9-D
Molex
型号:
0430300040-10-V9-D
描述:
10" PRE-CRIMP A1857/19 VI001 VIO
用户指南
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG