0430300040-10-L9
Molex
型号:
0430300040-10-L9
描述:
10" PRE-CRIMP A1857/19 BL001 BLU
用户指南
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG