0430300002-10-L0-D
Molex
型号:
0430300002-10-L0-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2040L BLUE
用户指南
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG