0430300002-10-G4-D
Molex
型号:
0430300002-10-G4-D
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP A2015G GREEN
用户指南
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG