0430300002-10-B2
Molex
型号:
0430300002-10-B2
描述:
10" PRE-CRIMP A2016B BLACK
用户指南
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG