0430300002-03-N4-D
Molex
型号:
0430300002-03-N4-D
描述:
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
用户指南
Mfr Molex
Color Brown
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG