0430300001-03-S0-D
Molex
型号:
0430300001-03-S0-D
描述:
3" PRE-CRIMP A2040S SLATE
用户指南
Mfr Molex
Color Slate
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG