Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.358
5
5.1756
10
4.99035
50
3.88132
100
3.234465
250
3.142068
500
2.680007
1000
2.541392
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 314 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Melting I²t | 631 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, KC, PSE, UL |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| DC Cold Resistance | 0.00355 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA AC, 10kA DC |