Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.341
5
8.0427
10
7.74535
50
5.95764
100
5.06407
250
4.766188
500
4.170405
1000
4.021464
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 313 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Melting I²t | 0.27 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| DC Cold Resistance | 6.59 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |