Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.672
5
1.5941
10
1.5143
50
1.22246
100
1.036355
250
1.009774
500
0.850345
1000
0.75734
5000
0.664335
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 312 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Melting I²t | 0.483 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| DC Cold Resistance | 0.498 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Current Rating (Amps) | 500 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |