Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.325
5
3.2167
10
3.10555
50
2.44017
100
1.99652
250
1.941078
500
1.663773
1000
1.552851
5000
1.386478
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 312 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Melting I²t | 0.000249 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| DC Cold Resistance | 24.7 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Current Rating (Amps) | 62 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |