0229.350HXP
Littelfuse Inc.
型号:
0229.350HXP
描述:
FUSE GLASS 350MA 250VAC 125VDC
购买数量:
库存 : 178
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Color -
Series 229
Package Bulk
Fuse Type Cartridge, Glass
Melting I²t 0.49
Mounting Type Requires Holder
Response Time Slow Blow
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Product Status Active
Approval Agency CE, CSA, UL
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
DC Cold Resistance 1.31 Ohms
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 350 mA
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC