0215.630HXP
Littelfuse Inc.
型号:
0215.630HXP
描述:
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
购买数量:
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Color -
Series 215
Package Bulk
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Melting I²t 0.635
Mounting Type Requires Holder
Response Time Slow Blow
Package / Case 5mm x 20mm
Product Status Active
Approval Agency CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
DC Cold Resistance 0.72 Ohms
Voltage Rating - AC 250 V
Current Rating (Amps) 630 mA
Operating Temperature -55°C ~ 125°C