Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.957
5
1.8639
10
1.77175
50
1.42956
100
1.21201
250
1.180964
500
0.994498
1000
0.885732
5000
0.776958
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 215 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Melting I²t | 1408 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | PSE, SEMKO, UL |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| DC Cold Resistance | 0.0031 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 500A |