Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.0355
5
1.007
10
0.9424
50
0.77995
100
0.64999
250
0.633726
500
0.536218
1000
0.471228
5000
0.422474
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 209 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Melting I²t | 0.216 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) |
| DC Cold Resistance | 2.41 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 350 V |
| Current Rating (Amps) | 250 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |