0201N2R7B250LT
Walsin Technology Corporation
型号:
0201N2R7B250LT
描述:
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201
Features -
Tolerance ±0.1pF
Lead Style -
Capacitance 2.7 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C