Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.002
5
2.8557
10
2.7132
50
2.18994
100
1.856585
250
1.809028
500
1.523382
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | NANO²® 157 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Melting I²t | 26.46 |
| Mounting Type | Requires Holder, Surface Mount |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block with Clip |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cULus, PSE |
| Size / Dimension | 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) |
| DC Cold Resistance | 0.0058 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A AC, 50A DC |