015403.5DRT
Littelfuse Inc.
型号:
015403.5DRT
描述:
FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
购买数量:
库存 : 5484
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Color -
Series OMNI-BLOK® 154T
Package Tape & Reel (TR)
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Melting I²t 26.53
Mounting Type Requires Holder, Surface Mount
Response Time Slow Blow
Approval Agency PSE, UL
Size / Dimension 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm)
DC Cold Resistance 0.0224 Ohms
Voltage Rating - AC 125 V
Voltage Rating - DC 125 V
Current Rating (Amps) 3.5 A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A