Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.356
10
2.0102
100
1.660885
1000
1.311218
2500
1.2238
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Length | 9.000" (228.60mm) |
| Series | Premo-Flex 15167 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 18 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |