Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.7
10
5.0122
100
3.98696
1000
3.303444
2500
3.075625
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Series | Premo-Flex 15020 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 50 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |