Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.154
10
2.7778
100
2.209605
1000
1.830792
2500
1.704528
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Series | Premo-Flex 15018 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Number of Conductors | 20 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |