Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.755
10
2.42155
100
1.926505
1000
1.596209
2500
1.486123
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15016 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015016 |
| Number of Conductors | 10 |
| Length - Exposed Ends | 0.154" (3.90mm) |