Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.862
10
1.5865
100
1.310905
1000
1.03492
2500
0.965922
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Series | Premo-Flex 15016 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015016 |
| Number of Conductors | 10 |
| Length - Exposed Ends | 0.154" (3.90mm) |