Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.3035
10
3.7886
100
3.013875
1000
2.497198
2500
2.324982
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | Premo-Flex 15015 |
| Package | Bulk |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015015 |
| Number of Conductors | 39 |
| Length - Exposed Ends | 0.118" (3.00mm) |