Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.686
10
3.2414
100
2.578585
1000
2.136578
2500
1.989234
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Series | Premo-Flex 15015 |
| Package | Bag |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Product Status | Active |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Base Product Number | 015015 |
| Number of Conductors | 51 |
| Length - Exposed Ends | 0.118" (3.00mm) |